O mnie

Drodzy Klienci,
Nazywam się Barbara Kucharska
i jestem właścicielem Biura Rachunkowego FiskusTAX.

Jako licencjonowana księgowa swoje gruntowne wykształcenie i doświadczenie zawodowe niezbędne dla usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdziłam egzaminem państwowym Licencja MF 60884/2013. (kliknij aby obejrzeć)

Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte jako samodzielny księgowy w spółkach prawa handlowego

Jestem absolwentem WSZ The Polish Open University w Warszawie ( zarządzanie biznesem i MBA) oraz posiadam uprawnienia Konsultanta ds. Zamówień Publicznych - studia podyplomowe w PWSBAiTK w Warszawie. W wykonywanym zawodzie posiadam certyfikat (kliknij aby obejrzeć) Głównego Księgowego ze Stowarzyszenia Księgowych.

Dodam, że jestem osobą sumienną, uczciwą i pełną zrozumienia dla wszelakich form organizacji pracy i prowadzenia biznesu. Świat księgowości i podatków to zmieniająca się zawiła zagadka, która mnie pasjonuje i wciąga; dlatego na bieżąco aktualizuję wiedzę w zakresie podatków.

W mojej długoletniej karierze zawodowej zdobyte doświadczenie dzisiaj oferuję Państwu zapraszając do współpracy z moim Biurem Rachunkowym FiskusTAX. Współpraca ze mną to indywidualne podejście do każdego Klienta. Gwarantuje Państwu swobodę działania, pewność i bezpieczeństwo Państwa interesów podatkowych.

B.Kucharska

Nasze IT wspiera IT Manager Online - www.itmanageronline.pl